Fahrettin Koca: 13 Eylül’den Önce Üniversite Öğrencileri Aşılarını Olacak

tarafından Görevliler

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yazar Cem Say’ın Twitter’dan yaptığı paylaşıma yanıt verdi. Bakan Koca, “13 Eylül’den önce üniversite öğrencilerimiz de aşılarını olacak. Artık salgın ülkemizin gündeminden çıkacak. Siz de destek olun” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin Eylül’de yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz. Bu güce güvenin” ifadelerine yer vermişti.

“ÜNİVERSİTE NÜFUSUNUN ÇOĞUNLUĞU ÖĞRENCİ”

Koca’nın bu paylaşıma yorum yapan yazar Cem Say, “Öğrenciler de aşılanınca yüz yüze eğitime başlarız tabii. Üniversite nüfusunun ezici çoğunluğu onlar” dedi.

“13 EYLÜL’DEN ÖNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZ DE AŞILARINI OLACAK”

Say’ın yorumunu cevabsız bırakmayan Bakan Koca, “Cem Bey, merak etmeyin 13 Eylül’den önce üniversite öğrencilerimiz de aşılarını olacak. Artık salgın ülkemizin gündeminden çıkacak. Siz de destek olun” ifadelerine yer verdi.

“TİYATROCULARIMIZ İLAN ETTİĞİMİZ KAPSAMA DAHİL”

Sanatçı Behzat Uygur’un da yorumuna yanıt veren Bakan Koca, “Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten yaş grubunuz sebebiyle. Ama merak etmeyin, tiyatrocularımız zaten ilan ettiğimiz kapsama dahil” dedi.

Son Haberler